Akcja Góra grosza w naszej szkole.

Ocena użytkowników:  / 0

W naszej szkole samorząd uczniowski przeprowadziił zbiórkę w ramach akcji Góra Grosza. Udało się zebrać 143zł 49gr. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

gra grosza pokwitowanie048

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Ocena użytkowników:  / 0

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie Sporządzony w trybie art. 13a ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017r. poz. 1579 z późn. zm.)

plan postepowan

Załączniki:
Pobierz plik (plan_postepowan.jpg)Skan planu postępowania[ ]278 kB4 Pobieranie

Spotkanie rodziców i nowo przyjętych uczniów do klas pierwszych

Ocena użytkowników:  / 1

zd szkołaSerdecznie zapraszamy na spotkanie rodziców i nowoprzyjętych uczniów do klas pierwszych, które odbędzie się w poniedziałek 10 lipca 2017 roku o godzinie 10.00 w świetlicy szkolnej.

Serdecznie zapraszamy dyrekcja i grono pedagogiczne

Rodzice proponują - też wiedzą, co warto poczytać

Ocena użytkowników:  / 0

kiermaszZapraszam wszystkich Uczniów i Rodziców do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez naszą szkolną bibliotekę.

Kącik czytelniczy:

„Rodzice proponują - też wiedzą, co warto poczytać”

Prosimy Rodziców o przekazanie do biblioteki księżek, które przeczytali, a które w szczególny sposób zapadły Im w pamięć.

Przekazujemy do biblioteki te pozycje, które uznajemy za godne polecenia naszej młodzieży.

Jeśli ulubionej książki nie posiadamy – biblioteka prosi o przekazanie za pośrednictwem uczniów naszej szkoły, samej tylko informacji o tytule bądź autorze książki. W takim wypadku bibliotekarka zatroszczy się o zdobycie pozycji polecanej przez Rodziców młodemu pokoleniu.

W bibliotece szkolnej będą półki z książkami polecanymi przez Rodziców, książki będzie można wypożyczać lub korzystać z nich w czytelni.

Goraco zapraszamy do współpracy Uczniów i Rodziców.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Bibliotece

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie

Menu użytkownika