kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

3tp

Wzorem roku ubiegłego uczniowie klasy 3 technikum ekonomicznego i pojazdów samochodowych wybrali się na lodowisko przy MOSiR w Krasnymstawie. Mroźna i śnieżna aura sprawiła, że jazda na łyżwach okazała się  sportem ekstremalnym. Większość uczestników nie przygotowała odpowiedniej odzieży i przez to zimno było bardziej odczuwalne.  Mimo jednak zimna zabawa była super, towarzyszyło jej wiele upadków zarówno na lodzie jak i na śniegu. Było przy tym dużo śmiechu i żartów. Baliśmy się, że to przejmujące zimno będzie przyczyną przeziębienia, ale mimo obaw wszyscy uczestnicy jazdy na łyżwach następnego dnia w 100% stawili się w szkole.

Katarzyna Mańko

plan200x200dziennik200x200kulinarni