PZU Maraton Warszawski - 41 edycja maratonu.

W niedzielnym maratonie 29 września 2019 roku w Warszawie wystartowało prawie sześć tysięcy biegaczy.

Jednym z uczestników maratonu był uczeń naszej szkoły - ADRIAN BIELECKI.

Adrian pokonał dystans 42,195 km w czasie 3:57:14

Maraton Warszawski to jeden z najstarszych biegów rozgrywanych w Polsce na "królewskim dystansie", mierzącym dokładnie 42,195 kilometrów. Bieg z reguły odbywa się w ostatnią niedzielę września, a jego pierwsza edycja odbyła się aż czterdzieści lat temu, 30 września 1979. Wówczas długość trasy wynosiła około 41,6 km. Inauguracyjny maraton ukończyło 1861 osób, większym maratonem w Europie był w 1979 jedynie maraton paryski, który ukończyło niespełna 100 biegaczy więcej.

#BiegamDobrze

Zgłaszając się do startu w 41.  PZU Maratonie Warszawskim Adrian Bielecki  miał okazję aktywnie wesprzeć działanie jednej z dziesięciu organizacji dobroczynnych. Podjął wyzwanie!

Pomagaj, robiąc to, co lubisz najbardziej – biegając.

adrian

Gratulujemy - prawdziwy MISTRZ

adraian

Adrian na MECIE !!!

adrian11

adr

Adrian, przyjmij gratulacje od wszystkich uczniów szkoły i grona pedagogicznego. Dziękujemy !!!