243019157 392205429067223 4443121977810565112 n

Tradycją naszej szkoły jest coroczny rytuał przyjmowania najmłodszych uczniów w poczet społeczności Zespołu Szkół nr 1 w Krasnymstawie. Tak było i tej jesieni. Korzystając z ładnej pogody, Samorząd Uczniowski zorganizował całe przedsięwzięcie na boisku szkolnym. W imprezie udział wzięli uczniowie klas pierwszych; tp, tze i br z wychowawcami, dyrekcja, grono pedagogiczne, część starszych uczniów i oczywiście organizatorzy. Młodzież uczestniczyła w nie lada wyzwaniach, sprawdzających  błyskotliwość, sprawność, koncentrację i umiejętność działania  w grupie. Ze wszystkimi zadaniami poradziła sobie znakomicie. Szczególnie emocjonująco i zaskakująco wypadły zawody przeciągania liny. Zabawy było co niemiara. Na wysokości zadania stanęli również wychowawcy pierwszaków radząc sobie znakomicie z pytaniami dotyczącymi historii i organizacji szkoły oraz trudnościami słownikowymi.

Mamy nadzieję, że ta impreza na długo zagości w pamięci pierwszoklasistów i ich wychowawców. Cieszymy się, że Samorząd Uczniowski po raz kolejny miał okazję pozytywnie zaangażować i zintegrować społeczność naszej szkoły.