Jak połączyć miłość do mody ze zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska? Jednym z rozwiązań są butiki cyrkularne , otwierane w galeriach handlowych na terenie całej Polski.

W takich miejscach można nie tylko kupić rzeczy z drugiej ręki , ale oddać ubrania, których nie będzie się nosiło.

Projekt „ MODOWA ZETKA” zorganizował taki mini-butik w naszej szkole. Każdy kto przyniósł czyste, niezniszczone ubranie , które przestał używać , mógł wybrać sobie w zamian inną sztukę odzieży.  Było przy tym dużo fanu, bo czy jest coś lepszego, niż shopping, za który nie trzeba płacić?

Z punktu widzenia stylu mieszanie elementów vintage i używanych z nowszymi przedmiotami stało się o wiele bardziej osobiste i modne, a z punktu widzenia ochrony środowiska jest to odpowiedzialne rozwiązanie.

A0AABDAF 64AF 4F1A 82C0 C0FAC92A404D