kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com


W bieżącym roku szkolnym – wyjątkowo, tytuł Mistrza rachunkowości otrzymały 2 osoby – Klaudia Mazurek i Konrad Sierpina z klasy czwartej Technikum Ekonomicznego.
Rywalizacja była zacięta dlatego komisja konkursowa uznała, że w tym roku tytuł przypadnie aż dwóm uczestnikom. Wysokie umiejętności z zakresu rachunkowości zostały potwierdzone również na egzaminie z kwalifikacji: „Prowadzenie rachunkowości”, w którym uczniowie uzyskali wysokie wyniki.
Wszystkich młodszych uczniów klas ekonomicznych (i nie tylko), zachęcamy do pogłębiania wiedzy z zakresu rachunkowości, by w przyszłym roku zostać Mistrzem Rachunkowości i osiągnąć wysokie wyniki na egzaminie zawodowym.
Obecnym MISTRZOM życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i pracy w wymarzonym zawodzie!

rachunkowosc

 


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo