Dar krwi - darem serca

IMG 2026

Krew jest jednym z największych darów, jakie możemy podarować drugiemu człowiekowi.

IMG 2027

1 października 2020 roku Samorząd Uczniowski zorganizował wyjście do Punktu Poboru Krwi w Krasnymstawie.

Głównym celem akcji było pozyskanie krwi dla jak największej liczby potrzebujących, głównie poszkodowanych w wypadkach drogowych oraz  nieszczęśliwych wypadkach losowych. Pomagamy wszystkim potrzebującym, mając na uwadze, że kiedyś sami możemy potrzebować takiego daru serca. Rodzaj niebezpieczeństwa, z jakim stykamy się na co dzień zobowiązuje do szeroko pojętego humanitaryzmu na rzecz drugiego człowieka oraz do propagowania idei niesienia pomocy nie tylko w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, ale również w szeroko rozumianych akcjach.

Wszystkim, którzy darem swego serca zechcieli się podzielić, składamy serdeczne podziękowanie.

Zachęcamy jednocześnie wszystkich pełnoletnich uczniów do udziału w kolejnej akcji oddawania krwi - już w następnym miesiącu (listopad).

Wszystkim dawcom dziękujemy i kolejny raz gratulujemy szkolnym bohaterom – RATUJECIE LUDZKIE ŻYCIE!!!