Dnia 13.01.2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie  odbył się I etap drugiej edycji konkursu „The Voice of Głowacki” czyli „Przesłuchania w ciemno”. Do zmagań konkursowych zgłosiło się 18 uczestników reprezentujących gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z powiatu krasnostawskiego.

Naszą szkołę reprezentował Marcin Trumiński, uczeń klasy 3 technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Uczestnicy I etapu zaprezentowali się w ulubionych utworach. Marcin wybrał utwór Grzegorza Hyżego pt. „Na chwilę”.

Jury, składające się z doświadczonych i profesjonalnych muzyków, oceniało umiejętności wokalne, dobór repertuaru i interpretację. W wyniku przesłuchań każdy z jurorów wybrał do swojej drużyny czterech uczestników. Wykonanie piosenki przez Marcina bardzo podobało się jurorom. Wszyscy chcieli go mieć w swojej drużynie. Marcin wybrał panią Jadwigę Litkowską. Pod opieką Pani Jadwigi Litkowskiej znaleźli się również: Ewa Bojarczuk, Kamila Gleń, Karolina Kopeć.

W drużynie prowadzonej przez Panią Małgorzatę Dzik znaleźli się: Sylwester Bożemski, Zuzanna Bojarczuk, Jagoda Chojan, Maja Kowalczyk.

Pani Anna Klus będzie przygotowywała: Gabrielę Dubaj, Agatę Skorek, Klaudię Stećko i Annę Żebrowską

Trener czwartej drużyny Pan Robert Maciejewski przygotuje do II etapu: Wojciecha Dziedzica, Adriana Korkosza, Łukasza Kozieja i Katarzynę Kowal.

Efekty pracy trenerów i ich drużyn będziemy mieli okazję zobaczyć w II etapie konkursu - „Bitwach”, który odbędzie się już w lutym. Marcinowi życzymy powodzenia i będziemy trzymać kciuki.

v1

v2