Poznań Motor Show to najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat dostarcza niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających, którzy każdego roku odwiedzają Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Dnia 5.04.2024 uczniowie ZS Nr 1 pod opieką W. Czwórnóg. S. Czwórnóg, W. Kister-Jakubiak i K. Ciurysek pojechali do Poznania na Międzynarodowe Targi Motoryzacji. Mieliśmy okazję obejrzeć motoryzację w najlepszym wydaniu, w tym premiery i nowości w strefie super cars, salon motocyklowy, pokazy stuntu i driftu, nowoczesny tuning oraz strefę e mobility. Jednym z punktu programu były wywiady i konferencje z gwiazdami programu TVN turbo takimi jak:
Przemysław Szafrański, Jakub Przygoński - kierowcy rajdowi czy Kajetn Kajetanowicz - kierowca rajdowy i ambasador kampanii społecznej Bezpieczni za kółkiem, Karolina Pilarczyk - pierwsza kobieta w Polsce z profesjonalną licencją driftingową, Dawid Anders - gospodarz programu Ciężarówka przez Stany i wiele innych osób. Był to dla nas wyjątkowy dzień pełen emocji i wrażeń, który będziemy jeszcze długo wspominac. Za rok wrócimy tam na pewno!

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst