Zabawa i Aktywność na Najwyższym Poziomie: Wycieczka do Parku Trampolin

W dniu 26.10.2023 r. nasi uczniowie  z klas: 5Tmz, 5Tp, 4Tz, 4Tp, 3Tze, 2kmr mieli okazję do wyjątkowej przygody - wizyty w parku trampolin. Była to doskonała okazja do rozwijania ich  sprawności  fizycznej.

Skakanie na ogromnych trampolinach, próby akrobacji, gra w koszykówkę trampolinową i wiele innych atrakcji oraz konkursów sprawiło, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza wycieczka była również doskonałą szansą do integracji i budowania relacji między uczniami. Wspólne zabawy i wyzwania na trampolinach umożliwiły nam jeszcze lepsze poznanie się nawzajem. Oczywiście, bezpieczeństwo było najważniejsze, dlatego wszyscy uczestnicy musieli przestrzegać zapisanych w regulaminie obiektu  i nosić specjalne skarpetki antypoślizgowe.

Była to niezapomniana przygoda, która dostarczyła nam mnóstwo radości i aktywności fizycznej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki oraz Pani Katarzynie Oleszczuk, Pani Marcie Maślonie i Pani Agnieszce Repeć za opiekę nad uczniami i organizację całego wyjazdu.