IMG 20240425 090914

„Naprawiaj, nie wyrzucaj” - branżowe szkolenie techniczne uczniów ZS Nr 1.

Dnia 25 kwietnia w naszej placówce odbyło się szkolenie z zakresu stosowania wyrobów chemicznych produkowanych przez firmę Technicqll.pl. Uczniowie zawodowych klas budowlanych oraz mechanicy pojazdów samochodowych mieli okazję zapoznać się z klejami, kitami i innymi wyrobami chemicznymi, które pomagają w usuwaniu różnego typu awarii powstałych w domu, ogrodzie, warsztacie, motoryzacji i przemyśle.

Pod okiem przedstawicieli firmy chętni uczniowie mieli możliwość do przetestowania wyrobów, które są dostarczane w formie tubek, strzykawek czy sprayów.

Szkolenie to zostało przeprowadzone dzięki panu Marcinowi Szafranowi właścicielowi firmy Boster sp. z o.o. z Krasnegostawu za co kolejny raz serdecznie mu dziękujemy.

Opracował: Tomasz Kraska